Remonti

Remonti

Remonti

Lai kā mēs vēlētos, detaļas un iekārtas nav mūžīgas. Ar regulārām apkopēm to kalpošanas laiku var pagarināt, tomēr pienāk laiks veikt piespiedu, ideālā gadījumā plānotu remontu.

Liftu tehnisko apkopju laikā mūsu darbinieki seko līdzi rezerves daļu, mehānismu un mezglu stāvoklim un spēj prognozēt lielu daļu nepieciešamo remontu. Savlaicīgi veikts neliels remonts vai rezerves daļas nomaiņa palīdz novērst lielākus remontus un izdevumus nākotnē.

Par iemeslu neplānotam remontam var kalpot gan ārēju faktoru iedarbība, gan slēpti defekti. Lai kas arī nebūtu par iemeslu, centīsimies atjaunot Jūsu lifta darbību iespējami īsā laikā!

Modernizācija

Iemesli, kāpēc nepieciešama lifta, pacēlāja vai eskalatora modernizācija, ir dažādi. Veiktas izmaiņas likumdošanā un drošības prasībās, vēlaties samazināt enerģijas izmaksas, Jūsu lifts nav piemērots cilvēkiem ratiņkrēslos vai vienkārši ir vēlme braucienu tajā padarīt estētiski baudāmāku un ērtāku– viss ir risināms. Uzņēmumiem, kuros veicam liftu, pacēlāju un eskalatoru apkopes, iesakām nepieciešamās modernizācijas un esam priecīgi, ja mūsu idejas gūst atbalstu. Rakstiet par savām vēlmēm, un kopā meklēsim labāko risinājumu!